Zvířátka

Chovatelé drůbeže si jednou hezkého dne řeknou: Já mám chuť na slepičípolívku!!!!Já taky řekne druhý.Tak jdou do kurníku a vezmou jednu slepici a říkají: Hele vole,není ta slípka nějáká smutná nezaříznem ji? A ten druhý řekne.Když si myslíš že jí to rozveselí!!
Další Vtipy
Nezařazené

Uvaděčka stojí u pokladny a dívá se na mladou dívku, jež si prohlíží obrázky z nového filmu, a povídá jí: "Máš smůlu, děvče. Tenhle film je do patnácti let nepřístupný..." "Mně je to fuk," nato děvče. "Stejně nemám nikoho, kdo by mi pohlídal dítě!"
Zobrazeno 9256x | Vtipy
Nezařazené

Víte proč policisté mají v autě pilu? Aby mohli řezat zatáčky.
Zobrazeno 7972x | Vtipy
Nezařazené

Maminko když on pepíček ho má jak burský oříšek. Mamina:Proboha a jak si na to přišla? Dceruška:Když on je tak slaný.
Zobrazeno 8720x | Vtipy
Nezařazené

Manžel:Miláčku byla jsmy někdy nevěrná, Manželka:A kolikátého?
Zobrazeno 8214x | Vtipy
Optická iluze dne
Další rádoby spirála, která je složená ze soustředných kruhů. Je zde použito trochu jiného fígle než střídání barev. Kružnice se skládají z






















