Zvířátka

Chovatelé drůbeže si jednou hezkého dne řeknou: Já mám chuť na slepičípolívku!!!!Já taky řekne druhý.Tak jdou do kurníku a vezmou jednu slepici a říkají: Hele vole,není ta slípka nějáká smutná nezaříznem ji? A ten druhý řekne.Když si myslíš že jí to rozveselí!!
Další Vtipy
Nezařazené

Každý večer jsem se modlil, protože sem chtěl nový bicykl.Ale potom sem to pochopil.Bicykl jsem ukradl a Boha jsem prosil o odpuštění.
Zobrazeno 8559x | Vtipy
Nezařazené

Víš jaký je rozdíl mezi autem a nočníkem?V autě sedí 4 a vezou se,kdežto na nočníku sedí jeden a tlačí..
Zobrazeno 9426x | Vtipy
Nezařazené

Letí Hurvínek letadlem a povídá:Tati mě se chce na velkou. Spejbl na to:Za rohem jsou záchody,tak si zajdi. Za chvíli Hurvínek a ptá se:Tatí,proč jsou všichni pihatý? Spejbl:Protože ses vysral do větráku debile.
Zobrazeno 10276x | Vtipy
Nezařazené

jedou bezvlasej a beznohej na motorce a ten bezvlasej rika: slapni na to at mi vlajou vlasy
Zobrazeno 8821x | Vtipy
Optická iluze dne
Další rádoby spirála, která je složená ze soustředných kruhů. Je zde použito trochu jiného fígle než střídání barev. Kružnice se skládají z






















