Nezařazené

Tři si povídají, co udělají s vánočními odměnami. První říká: "Pracuji v Německé E-bance, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou." Druhý povídá: "Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a zazbytek pojedu na cestu kolem světa." Třetí povídá: "Já pracuji v Čechách a za vánoční odměny si koupím svetr." Ostatní se ho ptají: "A co zbytek? " "Zbytek mi na něj přidají rodiče..." !!
Další Vtipy
Nezařazené

Honí pedofil malou holčičku a ta před ním uteče domů . Pedofil začne zvonit na zvonek a přijde mu otevřít maminka holčičky a pedofil se ptá : ,,mohl bych si u vás skočit na malou ? "
Zobrazeno 10467x | Vtipy
Nezařazené

Příjde Pepíček domů a povidá tatínkovi:Tati měl jsem první pohlavní styk a tatínek na to:Tak si sedni a popovídáme si o tom.Pepíček odpoví: Nemůžu ještě mě bolí prdel:-)
Zobrazeno 9514x | Vtipy
Nezařazené

Kdy je žena nejchytrejší? Při sexu. Je napojená na centrání mozek.
Zobrazeno 9090x | Vtipy
Optická iluze dne
Další rádoby spirála, která je složená ze soustředných kruhů. Je zde použito trochu jiného fígle než střídání barev. Kružnice se skládají z






















