Nezařazené

Takhle čeká nedočkavý budoucí tatínek v porodnici, nervózně přechází sem tam, už neví co by dělal, když tu najednou vyjde z porodního sálu sestřička a vrukou drží malý uzlíček...Tu ho vezme za nožičky a začne s ním mlátit o topení, o futra, automaty....všude stříká krev...chlap se zděsí a vykřikne: " proboha ženská co to děláte???" A sestřička: " Já jsem jen tak vtipkovala, to dítě se narodilo už mrtvý..."
Další Vtipy
Nezařazené

Manžel:Miláčku byla jsmy někdy nevěrná, Manželka:A kolikátého?
Zobrazeno 8214x | Vtipy
Nezařazené

Manžel:Miláčku takhle to dál nejde!!Potřebuji víc prostoru! Manželka:Tak já si nechám vyrvat mandle
Zobrazeno 8343x | Vtipy
Nezařazené

Manžel:Miláčku myslíš na totéš co já?Manželka:Ano lásko!Manžel:Skvěle!!Tak skoč pro to pivo do ledničky! :-)
Zobrazeno 7914x | Vtipy
Nezařazené

Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený... Ale teď už nemám chybu.
Zobrazeno 7560x | Vtipy
Optická iluze dne
Další rádoby spirála, která je složená ze soustředných kruhů. Je zde použito trochu jiného fígle než střídání barev. Kružnice se skládají z






















