Černý humor

Šel jsem takhle jednou v noci přes město, když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem se nedal na útěk, ale nahlédl jsem do uličky. Dva pobertové se prali s nějakou starší paní o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se, že jsem si ničeho nevšiml, nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. Proti třem už ta paní neměla šanci.
Další Vtipy
Nezařazené

Přijde mladík do baru a přistoupí k jednomu muži: "O vás se říká, že prý jste drsný chlap." "Jo, a co má bejt," odpoví drsným hlasem muž. "Poraďte mi, chtěl bych také být drsným chlapem." "Chceš bejt drsnej chlap, mladej? A čím si utíráš zadek?" "No, normálně, toaletním...
Zobrazeno 11435x | Vtipy
Nezařazené

Proč mají škodovky zadní sklo vytápěné? - Aby nezábly ruce, když tlačíte.
Zobrazeno 8219x | Vtipy
Nezařazené

Baví se dva kamarádi: "Hele, co bys dělal, kdybys načapal svou manželku v posteli s cizím chlapem?" "No, nejdřív bych mu rozlámal hůl, a pak zastřelil psa!"
Zobrazeno 9587x | Vtipy
Nezařazené

Přijde chlap na policejní stanici a chce vědět, kde mají bonzárnu, že chce udat souseda. Pošlou ho na služebnu a on hned spustí: "Soused má na dvoře složeno deset metrů dřeva." Policista: "To přece není trestné." Bonzák: "Ale on si ho nechal dovézt z Německa." Policista: "No, to...
Zobrazeno 11061x | Vtipy
Optická iluze dne
Další rádoby spirála, která je složená ze soustředných kruhů. Je zde použito trochu jiného fígle než střídání barev. Kružnice se skládají z






















